niedziela, 10 marca 2013

Projekt Hobby. Tydzień 1: Muzyka.

Pierwszy tydzień pierwszego projektu w którym biorę udział nie zacznę zbyt ambitnie. Z powodów ode mnie niezależnych muszę wrzucić coś, co już było. Ostatnio mam tyle na głowie, że nie jestem w stanie zrobić z moimi paznokciami więcej jak tylko pomalować je odżywką. Ale jestem w dobrej myśli i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie już lepiej! :) 

Skoro muzyka, to mi kojarzy się zespół Scorpions, jeden z moich ulubionych zespołów. W zeszłym roku udało mi się być na ich koncercie we Wrocławiu! Kto wie, może to był ich ostatni koncert w Polsce zanim zakończą ostatnią trasę koncertową. 

Więcej informacji dotyczących zdobienia znajdziecie TUTAJ.

14 komentarzy:

 1. Od tych paznokci zaczęłam śledzić Twojego bloga do tego stopnia, że ustawiłam sobie go w pasku stron, na które codziennie zaglądam:) Byłam zachwycona! Szkoda, że nie udało się zrobić nic nowego, ale mam nadzieję, że w przyszłych tygodniach zaszalejesz razem z nami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne :D i podoba mi się, że na ten tydzień projktu jest coś innego niż nutki i instrumenty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Suuper paznokcie :) kwiaty prześliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa i oryginalna interpretacja tematu :) a zdobienie piękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale oryginalne skojarzenie tematu, prawie u wszystkich widziałam nutki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ło matko boska, a ja Ci napisałam u siebie, że to mani a la Guns'N'Roses... Wstyd! Te róże jakoś mi się na mózg rzuciły;)

  OdpowiedzUsuń
 7. wooow! ale pięknie to zmalowałaś!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz. Jest dla mnie bardzo cenny, bo mobilizuje do dalszego wymyślania wzorków i dodaje otuchy gdy weny brak (a to też się zdarza).

Odwiedź mnie znowu :)