niedziela, 1 marca 2015

Rosyjski Folklor

Witajcie kochani. Dzisiejszy wzorek to jest zdobienie metodą prób i błędów, żeby zrobić coś co będzie jak najbardziej podobne do metody Zhostovo. Kiedy zobaczyłam to zdobienie u Tartofraises - wzdychnęłam, że też bym kiedyś takie chciała zrobić. Wczoraj podjęłąm się tego zadania i jak na pierwszy raz to jestem zadowolona. Niedociągnięcia i rzeczy do poprawki zobaczyłam dopiero kiedy nałożyłam top coat i zaczęłam im się przyglądać - no trudno. Także następnym razem myślę, że będzie jeszcze lepiej. I wiecie co? Spodobała mi się ta metoda. Myślę, że będę próbowała jeszcze coś wyczarować. 

Mam jeszcze do Was mały romansik: potrzebuję cieniutki pędzelek do zdobień najlepiej #00000 lub #0000. Jakie polecacie?BASE COAT
Eveline 8w1

LAKIER GŁÓWNY
Golden Rose Color Expert 86

ZDOBIENIE
farbki akrylowe

W POZOSTAŁYCH ROLACH
Cienki pędzelek do zdobień, dotting tool

TOP COAT
Seche Vite

10 komentarzy:

  1. Ja ostatnio zamówiłam najmniejszy pędzelek indigo i muszę przyznać, że jak dla mnie bardzo cieniutki ;) Zdobienie piękne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne :)
    Zapraszam do siebie :)

    http://mygardenmala.blogspot.com/?m=1

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz. Jest dla mnie bardzo cenny, bo mobilizuje do dalszego wymyślania wzorków i dodaje otuchy gdy weny brak (a to też się zdarza).

Odwiedź mnie znowu :)

Wystąpił błąd w tym gadżecie.