niedziela, 1 marca 2015

Rosyjski Folklor

Witajcie kochani. Dzisiejszy wzorek to jest zdobienie metodą prób i błędów, żeby zrobić coś co będzie jak najbardziej podobne do metody Zhostovo. Kiedy zobaczyłam to zdobienie u Tartofraises - wzdychnęłam, że też bym kiedyś takie chciała zrobić. Wczoraj podjęłąm się tego zadania i jak na pierwszy raz to jestem zadowolona. Niedociągnięcia i rzeczy do poprawki zobaczyłam dopiero kiedy nałożyłam top coat i zaczęłam im się przyglądać - no trudno. Także następnym razem myślę, że będzie jeszcze lepiej. I wiecie co? Spodobała mi się ta metoda. Myślę, że będę próbowała jeszcze coś wyczarować. 

Mam jeszcze do Was mały romansik: potrzebuję cieniutki pędzelek do zdobień najlepiej #00000 lub #0000. Jakie polecacie?BASE COAT
Eveline 8w1

LAKIER GŁÓWNY
Golden Rose Color Expert 86

ZDOBIENIE
farbki akrylowe

W POZOSTAŁYCH ROLACH
Cienki pędzelek do zdobień, dotting tool

TOP COAT
Seche Vite

13 komentarzy:

 1. Ja ostatnio zamówiłam najmniejszy pędzelek indigo i muszę przyznać, że jak dla mnie bardzo cieniutki ;) Zdobienie piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne :)
  Zapraszam do siebie :)

  http://mygardenmala.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello! I would like to open cosmetology salon. Do you have an experience in this business? There are too many options in beauty salon equipment. Could you give me an advise? What companies are more reliable to buy 9 in 1 diamond microdermabrasion machine and At home endermologie machine?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz. Jest dla mnie bardzo cenny, bo mobilizuje do dalszego wymyślania wzorków i dodaje otuchy gdy weny brak (a to też się zdarza).

Odwiedź mnie znowu :)