niedziela, 2 marca 2014

Dwa zdobienia, którym nie zdążyłam zrobić porządnych zdjęć

Witajcie. Chciałabym pokazać Wam dwa poniższe zdobienia, którym niestety nie miałam okazji zrobić dobrych zdjęć, głównie przez brak czasu, albo brak dobrego oświetlenia. Jak wiecie, zdjęcia wzorków robię tylko przy dziennym świetle, więc nawet jeśli czas się znalazł, to było już dawno ciemno. To co udało mi się pstryknąć, to przy świetle lampy i na dodatek zrobić je telefonem. No ale przynajmniej mogę je pokazać. 

Pierwsze zdobienie to wg mnie raczej nieudana próba zrobienia czegoś za pomocą gąbeczki. Efekt który chciałam osiągnąć miał być trochę inny, no ale cóż. Jak widać walka była zacięta, bo farba jest nawet na palcach :D

Drugi wzorek uważam za o wiele bardziej udany. Zrobiłam go przeciągając szpilką po mokrym lakierze i wyszedł całkiem sympatyczny zawijas.


Co powiecie?

Póki co to tyle, mam jeszcze w zapasie jedne zdjęcia bardzo prostego zdobienia, który zrobiłam na potrzeby balu karnawałowego pod hasłem "Wszystko co się świeci". Kolejne wzorki będą na bardzo krótkich paznokciach, bo niestety moje dopadło połamanie i musiałam obciąć je do zera.

Do poczytania!

9 komentarzy:

 1. o pierwsze zdobienie przypomina witrażowe mani, świetne! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No co Ty, pierwsze zdobienie super, dokładnie tak jak pisze koleżanka wygląda jak witraż:]

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się bardziej pierwsze zdobienie podoba :D jest wspaniałe :D szkoda, że nie udało Ci się go bardziej obfocić ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się bardziej podoba pierwsza wersja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pierwsze jest mistrzowskie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. pierwsze jest super! nie wiem czemu mówisz ze cos mogło nie wyjść. przpomina witrażyk:) lubie takie mani

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz. Jest dla mnie bardzo cenny, bo mobilizuje do dalszego wymyślania wzorków i dodaje otuchy gdy weny brak (a to też się zdarza).

Odwiedź mnie znowu :)