wtorek, 1 listopada 2011

Zabawa farbkami akrylowymi.


Dalszy ciąg zabawy farbkami akrylowymi. Uwierzcie mi, ale takie coś to jest "must have" dla każdej lakieroholiczki! Są niezliczone cuda i cudeńka jakie można nimi robić. Co mnie jeszcze w nich zachwyca, to ich wydajność. Małą ilością można zrobić bardzo, bardzo dużo, gdzie taka sama ilość lakieru by już dawno wyschła.

Dzisiaj u mnie takie oto kwiatki, które zrobiłam dwoma niewymieszanymi kolorami, dzięki temu zyskują uroczą fakturę za każdym pociągnięciem pędzla. Do środka każdego kwiatka dodałam mini hologramy w kolorze różowym. Idealnie się wpasowały w całość - nie narzucają się, a nadają subtelnego blasku. Rozpływam się. ♥

Baza dla tego wzorku to Joko Plum Plum Plum z kolekcji Vinyl Mania. W buteleczce wygląda na nieco jaśniejszy, niż wychodzi na paznokciach - trochę szkoda, bo liczyłam na nieco jaśniejszy fiolet, ale ten też może być. Każdy fiolet dla mnie jest na wagę złota.No cóż, tak długiego posta chyba jeszcze nie było. Trzymajcie się ciepło. :)

Aga

1 komentarz:

  1. wow, ale fajne :D

    dodaj sobie gadżet z obserwatorami :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz. Jest dla mnie bardzo cenny, bo mobilizuje do dalszego wymyślania wzorków i dodaje otuchy gdy weny brak (a to też się zdarza).

Odwiedź mnie znowu :)